Premiera książki "Z kart historii annopolskiego Rynku"

Szanowni Państwo!

       Korzystając z uprzejmości Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Annopol „SZANSA”, chciałbym poinformować o mającym wkrótce odbyć się w Annopolu wydarzeniu kulturalnym. 

Niebawem będzie miało miejsce spotkanie promocyjne związane z wydaniem mojej nowej książki „Z kart historii annopolskiego Rynku”, finansowanej w ramach projektu grantowego realizowanego przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Kraśnickiej.

Do chwili obecnej ukazały się tylko dwa opracowania w całości związane z Annopolem (nie licząc maszynopisu Wacława Flisińskiego), to książka Elżbiety Maj „Dzieje Miasta Annopola, czyli Rachowa /do 1945 roku/” i książka mojego autorstwa „Z kart historii mostów na Wiśle pod Annopolem”.
       Publikacja, którą chcę Państwu zaprezentować i sprezentować ma charakter innowacyjny. Jest to pierwsza publikacja opisująca na 152 stronach fragmenty historii zmieniającego się na przestrzeni lat Rynku w Annopolu, udokumentowana ponad 230 fotografiami.
       O terminie spotkania autorskiego powiadomię Państwa, a już od dzisiaj możecie Państwo czytać „Z kart historii annopolskiego Rynku” na stronie Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Annopol SZANSA (szansa-annopol.pl). Zachęcam do wejść na stronę i życzę ciekawej lektury.

Wiesław Liwiński 

Licznik odsłon:
Darmowy licznik odwiedzin

 

 

Licznik pobrań książki:
Darmowy licznik odwiedzin